Benlerden Kurtulun, Güvenle Güzelleşin!

Benler, cilde renk veren hücrelerin cilt altında normalden farklı yerleşmesi ile oluşan, genellikle yüz ve boyun bölgesinde sık görülen oluşumlardır. Estetik açıdan hoş görünmemelerinin yanı sıra, güneşe maruz kaldıklarında sağlık tehdidi de oluşturabilirler.

Plexr Ben Tedavisi ile Benlerden Kurtulun!

Plexr plazma teknolojisi, benlerin güvenli ve etkili bir şekilde alınmasını sağlayan son derece yenilikçi bir yöntemdir. Genellikle tek seanslık bir uygulama ile istenilen görünüme kavuşulmasını sağlayan Plexr ben aldırma yöntemi, kısa sürede ve minimal invaziv bir şekilde sonuç verir.

Plexr Nasıl Çalışır?

Plexr cihazı ben üzerinde gezdirildiğinde, ben ince bir tabaka halinde buharlaşmaya başlar. Cilt seviyesine gelene kadar işlem devam ettirilir. Hem et benlerinde hem de kabarık olmayan benlerde etkili bir yöntemdir.

Plexr Ben Aldırma İşlemi Öncesi:

Her ben ne yazık ki alınması için uygun olmayabilir. Özellikle et benlerinin iyi huylu olup olmadığı dermatolog tarafından muayene edilmeli ve onay verildikten sonra ben tedavisine başlanmalıdır.

Plexr Ben Aldırma İşlemi Sonrası:

Uygulama yapılan bölgede ben büyüklüğünde bir yara oluşur. Bu yara 3-5 gün içerisinde kabuk bağlar ve sonraki bir hafta içerisinde kabuk düşer. Cilt yapısına göre değişmekle birlikte, yaklaşık 2 ay sonra ufak pembelikler de geçer ve hiçbir iz kalmaz.

Siz de istenmeyen benlerinizden kurtulmak ve güvenle güzelleşmek istiyorsanız, kliniğimizde Plexr plazma teknolojisi ile tanışın.

Kliniğimizdeki işlemler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ben Tedavisi